آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها454
تعداد مقالات4,631
تعداد مشاهده مقاله7,019,087
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,695,928
Raventos-Pujol, A., Campion, M. J., Indurain, E.. (1399). Arrow theorems in the fuzzy setting. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), 29-41. doi: 10.22111/ijfs.2020.5512
A. Raventos-Pujol; M. J. Campion; E. Indurain. "Arrow theorems in the fuzzy setting". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 5, 1399, 29-41. doi: 10.22111/ijfs.2020.5512
Raventos-Pujol, A., Campion, M. J., Indurain, E.. (1399). 'Arrow theorems in the fuzzy setting', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), pp. 29-41. doi: 10.22111/ijfs.2020.5512
Raventos-Pujol, A., Campion, M. J., Indurain, E.. Arrow theorems in the fuzzy setting. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(5): 29-41. doi: 10.22111/ijfs.2020.5512


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.