آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها556
تعداد مقالات5,734
تعداد مشاهده مقاله8,018,382
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,389,942
Nabavi, S. S., Souzban, M., Safi, M. R., Sarmast, Z.. (1399). Solving fuzzy stochastic multi-objective programming problems based on a fuzzy inequality. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), 43-52. doi: 10.22111/ijfs.2020.5513
S. S. Nabavi; M. Souzban; M. R. Safi; Z. Sarmast. "Solving fuzzy stochastic multi-objective programming problems based on a fuzzy inequality". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17, 5, 1399, 43-52. doi: 10.22111/ijfs.2020.5513
Nabavi, S. S., Souzban, M., Safi, M. R., Sarmast, Z.. (1399). 'Solving fuzzy stochastic multi-objective programming problems based on a fuzzy inequality', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 17(5), pp. 43-52. doi: 10.22111/ijfs.2020.5513
Nabavi, S. S., Souzban, M., Safi, M. R., Sarmast, Z.. Solving fuzzy stochastic multi-objective programming problems based on a fuzzy inequality. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 17(5): 43-52. doi: 10.22111/ijfs.2020.5513


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.