آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها488
تعداد مقالات5,068
تعداد مشاهده مقاله7,367,997
تعداد دریافت فایل اصل مقاله4,963,243
Zhao, Y. Y., Qin, F.. (1399). The cross-migrativity equation with respect to semi-t-operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), 17-33. doi: 10.22111/ijfs.2021.5869
Y. Y. Zhao; F. Qin. "The cross-migrativity equation with respect to semi-t-operators". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 1, 1399, 17-33. doi: 10.22111/ijfs.2021.5869
Zhao, Y. Y., Qin, F.. (1399). 'The cross-migrativity equation with respect to semi-t-operators', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(1), pp. 17-33. doi: 10.22111/ijfs.2021.5869
Zhao, Y. Y., Qin, F.. The cross-migrativity equation with respect to semi-t-operators. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1399; 18(1): 17-33. doi: 10.22111/ijfs.2021.5869


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.