آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها569
تعداد مقالات5,872
تعداد مشاهده مقاله8,314,126
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,542,789
Wang, Y. M., Li, Z. B., Liu, H. W.. (1400). Semi-t-operators and idempotent semi-t-operators on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), 109-125. doi: 10.22111/ijfs.2021.5918
Y. M. Wang; Z. B. Li; H. W. Liu. "Semi-t-operators and idempotent semi-t-operators on bounded lattices". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 2, 1400, 109-125. doi: 10.22111/ijfs.2021.5918
Wang, Y. M., Li, Z. B., Liu, H. W.. (1400). 'Semi-t-operators and idempotent semi-t-operators on bounded lattices', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), pp. 109-125. doi: 10.22111/ijfs.2021.5918
Wang, Y. M., Li, Z. B., Liu, H. W.. Semi-t-operators and idempotent semi-t-operators on bounded lattices. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(2): 109-125. doi: 10.22111/ijfs.2021.5918


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.