آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات5,286
تعداد مشاهده مقاله7,622,650
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,127,002
Yue, Y.. (1400). Note on " Fuzzy universal algebras on L-sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), 175-186. doi: 10.22111/ijfs.2021.5922
Y. Yue. "Note on " Fuzzy universal algebras on L-sets"". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 2, 1400, 175-186. doi: 10.22111/ijfs.2021.5922
Yue, Y.. (1400). 'Note on " Fuzzy universal algebras on L-sets"', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(2), pp. 175-186. doi: 10.22111/ijfs.2021.5922
Yue, Y.. Note on " Fuzzy universal algebras on L-sets". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(2): 175-186. doi: 10.22111/ijfs.2021.5922


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.