آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها493
تعداد مقالات5,152
تعداد مشاهده مقاله7,447,724
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,019,645
Ghaffari, M., Allahviranloo, T., Abbasbandy, S., Azhini, M.. (1400). On the fuzzy solutions of time-fractional problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2021.6081
M. Ghaffari; T. Allahviranloo; S. Abbasbandy; M. Azhini. "On the fuzzy solutions of time-fractional problems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2021.6081
Ghaffari, M., Allahviranloo, T., Abbasbandy, S., Azhini, M.. (1400). 'On the fuzzy solutions of time-fractional problems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2021.6081
Ghaffari, M., Allahviranloo, T., Abbasbandy, S., Azhini, M.. On the fuzzy solutions of time-fractional problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 51-66. doi: 10.22111/ijfs.2021.6081


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.