آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها517
تعداد مقالات5,387
تعداد مشاهده مقاله7,699,802
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,184,513
Zhang, D., Pap, E.. (1400). Jensen's inequalities for pseudo-integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 99-109. doi: 10.22111/ijfs.2021.6084
D. Zhang; E. Pap. "Jensen's inequalities for pseudo-integrals". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 99-109. doi: 10.22111/ijfs.2021.6084
Zhang, D., Pap, E.. (1400). 'Jensen's inequalities for pseudo-integrals', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 99-109. doi: 10.22111/ijfs.2021.6084
Zhang, D., Pap, E.. Jensen's inequalities for pseudo-integrals. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 99-109. doi: 10.22111/ijfs.2021.6084


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.