آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها517
تعداد مقالات5,387
تعداد مشاهده مقاله7,699,822
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,184,523
Li, Z., Wang, C., Agarwal, R. P., Sakthivel, R.. (1400). Hyers-Ulam-Rassias stability of quaternion multidimensional fuzzy nonlinear difference equations with impulses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), 143-160. doi: 10.22111/ijfs.2021.6087
Z. Li; C. Wang; R. P. Agarwal; R. Sakthivel. "Hyers-Ulam-Rassias stability of quaternion multidimensional fuzzy nonlinear difference equations with impulses". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 3, 1400, 143-160. doi: 10.22111/ijfs.2021.6087
Li, Z., Wang, C., Agarwal, R. P., Sakthivel, R.. (1400). 'Hyers-Ulam-Rassias stability of quaternion multidimensional fuzzy nonlinear difference equations with impulses', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(3), pp. 143-160. doi: 10.22111/ijfs.2021.6087
Li, Z., Wang, C., Agarwal, R. P., Sakthivel, R.. Hyers-Ulam-Rassias stability of quaternion multidimensional fuzzy nonlinear difference equations with impulses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(3): 143-160. doi: 10.22111/ijfs.2021.6087


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.