آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها504
تعداد مقالات5,286
تعداد مشاهده مقاله7,622,540
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,126,952
Soylu, G., Aslan, M. E.. (1400). Fuzzy arithmetic with product t-norm. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), 185-197. doi: 10.22111/ijfs.2021.6341
G. Soylu; M. E. Aslan. "Fuzzy arithmetic with product t-norm". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18, 6, 1400, 185-197. doi: 10.22111/ijfs.2021.6341
Soylu, G., Aslan, M. E.. (1400). 'Fuzzy arithmetic with product t-norm', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 18(6), pp. 185-197. doi: 10.22111/ijfs.2021.6341
Soylu, G., Aslan, M. E.. Fuzzy arithmetic with product t-norm. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 18(6): 185-197. doi: 10.22111/ijfs.2021.6341


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.