آمار

تعداد نشریات25
تعداد شماره‌ها526
تعداد مقالات5,450
تعداد مشاهده مقاله7,785,447
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,232,008
Kouchakinejad, F., Stupnanova, A., Seliga, A.. (1400). A note on divisible discrete triangular norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), 73-81. doi: 10.22111/ijfs.2022.6552
F. Kouchakinejad; A. Stupnanova; A. Seliga. "A note on divisible discrete triangular norms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 1, 1400, 73-81. doi: 10.22111/ijfs.2022.6552
Kouchakinejad, F., Stupnanova, A., Seliga, A.. (1400). 'A note on divisible discrete triangular norms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(1), pp. 73-81. doi: 10.22111/ijfs.2022.6552
Kouchakinejad, F., Stupnanova, A., Seliga, A.. A note on divisible discrete triangular norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1400; 19(1): 73-81. doi: 10.22111/ijfs.2022.6552


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.