آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,761,583
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,251,303
Peng, Z., Pan, J.. (1401). On the distributivity of T-power based implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), 169-186. doi: 10.22111/ijfs.2022.6797
Z. Peng; J. Pan. "On the distributivity of T-power based implications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 2, 1401, 169-186. doi: 10.22111/ijfs.2022.6797
Peng, Z., Pan, J.. (1401). 'On the distributivity of T-power based implications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(2), pp. 169-186. doi: 10.22111/ijfs.2022.6797
Peng, Z., Pan, J.. On the distributivity of T-power based implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(2): 169-186. doi: 10.22111/ijfs.2022.6797


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب