آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها589
تعداد مقالات6,026
تعداد مشاهده مقاله8,849,565
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,834,272
Piegat, A., Landowski, M.. (1401). Are multidimensional RDM interval arithmetic and constrained interval arithmetic one and the same?. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2022.7154
A. Piegat; M. Landowski. "Are multidimensional RDM interval arithmetic and constrained interval arithmetic one and the same?". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19, 5, 1401, 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2022.7154
Piegat, A., Landowski, M.. (1401). 'Are multidimensional RDM interval arithmetic and constrained interval arithmetic one and the same?', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 19(5), pp. 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2022.7154
Piegat, A., Landowski, M.. Are multidimensional RDM interval arithmetic and constrained interval arithmetic one and the same?. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 19(5): 17-34. doi: 10.22111/ijfs.2022.7154


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب