آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها669
تعداد مقالات6,537
تعداد مشاهده مقاله10,307,573
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,885,415
Ibedou, I., Abbas, S. E.. (1401). Generalization of rough fuzzy sets based on a fuzzy ideal. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), 27-38. doi: 10.22111/ijfs.2023.7344
I. Ibedou; S. E. Abbas. "Generalization of rough fuzzy sets based on a fuzzy ideal". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 1, 1401, 27-38. doi: 10.22111/ijfs.2023.7344
Ibedou, I., Abbas, S. E.. (1401). 'Generalization of rough fuzzy sets based on a fuzzy ideal', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(1), pp. 27-38. doi: 10.22111/ijfs.2023.7344
Ibedou, I., Abbas, S. E.. Generalization of rough fuzzy sets based on a fuzzy ideal. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1401; 20(1): 27-38. doi: 10.22111/ijfs.2023.7344


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب