آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها688
تعداد مقالات6,721
تعداد مشاهده مقاله10,777,425
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,258,474
Qiao, J.. (1402). Restricted equivalence functions induced from fuzzy implication functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(2), 151-160. doi: 10.22111/ijfs.2023.7562
J. Qiao. "Restricted equivalence functions induced from fuzzy implication functions". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 2, 1402, 151-160. doi: 10.22111/ijfs.2023.7562
Qiao, J.. (1402). 'Restricted equivalence functions induced from fuzzy implication functions', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(2), pp. 151-160. doi: 10.22111/ijfs.2023.7562
Qiao, J.. Restricted equivalence functions induced from fuzzy implication functions. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(2): 151-160. doi: 10.22111/ijfs.2023.7562


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب