آمار

تعداد نشریات27
تعداد شماره‌ها612
تعداد مقالات6,232
تعداد مشاهده مقاله9,353,203
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,105,049
Atanassov, K., Tsvetkov, R.. (1402). New intuitionistic fuzzy operations, operators and topological structures. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(7), 37-53. doi: 10.22111/ijfs.2023.7629
K. T. Atanassov; R. Tsvetkov. "New intuitionistic fuzzy operations, operators and topological structures". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 7, 1402, 37-53. doi: 10.22111/ijfs.2023.7629
Atanassov, K., Tsvetkov, R.. (1402). 'New intuitionistic fuzzy operations, operators and topological structures', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(7), pp. 37-53. doi: 10.22111/ijfs.2023.7629
Atanassov, K., Tsvetkov, R.. New intuitionistic fuzzy operations, operators and topological structures. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(7): 37-53. doi: 10.22111/ijfs.2023.7629


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب