آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها687
تعداد مقالات6,718
تعداد مشاهده مقاله10,749,636
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,244,904
Miler Jerkovic, V., Mihailovic, B., Malesevic, B.. (1402). The general algebraic solution of fuzzy linear systems based on a block representation of {1}-inverses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 115-126. doi: 10.22111/ijfs.2023.7642
V. Miler Jerkovic; B. Mihailovic; B. Malesevic. "The general algebraic solution of fuzzy linear systems based on a block representation of {1}-inverses". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 115-126. doi: 10.22111/ijfs.2023.7642
Miler Jerkovic, V., Mihailovic, B., Malesevic, B.. (1402). 'The general algebraic solution of fuzzy linear systems based on a block representation of {1}-inverses', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 115-126. doi: 10.22111/ijfs.2023.7642
Miler Jerkovic, V., Mihailovic, B., Malesevic, B.. The general algebraic solution of fuzzy linear systems based on a block representation of {1}-inverses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 115-126. doi: 10.22111/ijfs.2023.7642


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب