آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,335
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,294
Wu, J. C., Li, H. F., Liu, X. Y.. (1402). Probabilistic fuzzy argumentation frameworks with finite fuzzy statuses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), 177-189. doi: 10.22111/ijfs.2023.7646
J. C. Wu; H. F. Li; X. Y. Liu. "Probabilistic fuzzy argumentation frameworks with finite fuzzy statuses". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 3, 1402, 177-189. doi: 10.22111/ijfs.2023.7646
Wu, J. C., Li, H. F., Liu, X. Y.. (1402). 'Probabilistic fuzzy argumentation frameworks with finite fuzzy statuses', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(3), pp. 177-189. doi: 10.22111/ijfs.2023.7646
Wu, J. C., Li, H. F., Liu, X. Y.. Probabilistic fuzzy argumentation frameworks with finite fuzzy statuses. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(3): 177-189. doi: 10.22111/ijfs.2023.7646


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب