آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,441
تعداد مشاهده مقاله10,163,454
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,693,878
Tian, M. Q., Luo, D. F.. (1402). (2302-7881) Finite-time stability results for fuzzy fractional stochastic delay system under Granular differentiability concept. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), 135-150. doi: 10.22111/ijfs.2023.7719
M. Q. Tian; D. F. Luo. "(2302-7881) Finite-time stability results for fuzzy fractional stochastic delay system under Granular differentiability concept". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 5, 1402, 135-150. doi: 10.22111/ijfs.2023.7719
Tian, M. Q., Luo, D. F.. (1402). '(2302-7881) Finite-time stability results for fuzzy fractional stochastic delay system under Granular differentiability concept', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), pp. 135-150. doi: 10.22111/ijfs.2023.7719
Tian, M. Q., Luo, D. F.. (2302-7881) Finite-time stability results for fuzzy fractional stochastic delay system under Granular differentiability concept. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(5): 135-150. doi: 10.22111/ijfs.2023.7719


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب