آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,522
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,687,007
Wang, Y. J.. (1402). (2210-7692) Ranking intuitionistic fuzzy numbers by relative preference relation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), 121-133. doi: 10.22111/ijfs.2023.7721
Y. J. Wang. "(2210-7692) Ranking intuitionistic fuzzy numbers by relative preference relation". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 5, 1402, 121-133. doi: 10.22111/ijfs.2023.7721
Wang, Y. J.. (1402). '(2210-7692) Ranking intuitionistic fuzzy numbers by relative preference relation', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(5), pp. 121-133. doi: 10.22111/ijfs.2023.7721
Wang, Y. J.. (2210-7692) Ranking intuitionistic fuzzy numbers by relative preference relation. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(5): 121-133. doi: 10.22111/ijfs.2023.7721


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب