آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,159,370
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,685,086
He, Xingxing, Li, Yingfang, Yang, Bin. (1402). Interval-valued fuzzy logical connectives with respect to admissible orders. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2023.42354.7390
Xingxing He; Yingfang Li; Bin Yang. "Interval-valued fuzzy logical connectives with respect to admissible orders". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 4, 1402, 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2023.42354.7390
He, Xingxing, Li, Yingfang, Yang, Bin. (1402). 'Interval-valued fuzzy logical connectives with respect to admissible orders', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), pp. 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2023.42354.7390
He, Xingxing, Li, Yingfang, Yang, Bin. Interval-valued fuzzy logical connectives with respect to admissible orders. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(4): 1-19. doi: 10.22111/ijfs.2023.42354.7390


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب