آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها683
تعداد مقالات6,672
تعداد مشاهده مقاله10,584,462
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,128,332
Zhang, Bo, Wan, Lijuan, Wang, Chun Yong. (1402). On the distributivity property of uninorms locally internal on the boundary over noncontinuous t-(co)norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), 137-152. doi: 10.22111/ijfs.2023.43521.7653
Bo Zhang; Lijuan Wan; Chun Yong Wang. "On the distributivity property of uninorms locally internal on the boundary over noncontinuous t-(co)norms". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20, 4, 1402, 137-152. doi: 10.22111/ijfs.2023.43521.7653
Zhang, Bo, Wan, Lijuan, Wang, Chun Yong. (1402). 'On the distributivity property of uninorms locally internal on the boundary over noncontinuous t-(co)norms', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 20(4), pp. 137-152. doi: 10.22111/ijfs.2023.43521.7653
Zhang, Bo, Wan, Lijuan, Wang, Chun Yong. On the distributivity property of uninorms locally internal on the boundary over noncontinuous t-(co)norms. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 20(4): 137-152. doi: 10.22111/ijfs.2023.43521.7653


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب