آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها658
تعداد مقالات6,429
تعداد مشاهده مقاله10,160,867
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,687,523
Sun, Lijun, Zhao, Chen, Li, Gang, Qin, Feng. (1402). S-generalized distances with respect to ordinal sums. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2023.45897.8079
Lijun Sun; Chen Zhao; Gang Li; Feng Qin. "S-generalized distances with respect to ordinal sums". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 1, 1402, 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2023.45897.8079
Sun, Lijun, Zhao, Chen, Li, Gang, Qin, Feng. (1402). 'S-generalized distances with respect to ordinal sums', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), pp. 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2023.45897.8079
Sun, Lijun, Zhao, Chen, Li, Gang, Qin, Feng. S-generalized distances with respect to ordinal sums. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 21(1): 129-141. doi: 10.22111/ijfs.2023.45897.8079


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب