آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها671
تعداد مقالات6,548
تعداد مشاهده مقاله10,320,001
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,896,553
Truong, Tri, Schneider, Baruch, Nguyen Le Toan Nhat, Linh. (1402). Diamond Alpha Differentiability of Interval-Valued Functions and Its Applicability to Interval Differential Equations on Time Scales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), 143-158. doi: 10.22111/ijfs.2024.45184.7977
Tri Truong; Baruch Schneider; Linh Nguyen Le Toan Nhat. "Diamond Alpha Differentiability of Interval-Valued Functions and Its Applicability to Interval Differential Equations on Time Scales". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 1, 1402, 143-158. doi: 10.22111/ijfs.2024.45184.7977
Truong, Tri, Schneider, Baruch, Nguyen Le Toan Nhat, Linh. (1402). 'Diamond Alpha Differentiability of Interval-Valued Functions and Its Applicability to Interval Differential Equations on Time Scales', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), pp. 143-158. doi: 10.22111/ijfs.2024.45184.7977
Truong, Tri, Schneider, Baruch, Nguyen Le Toan Nhat, Linh. Diamond Alpha Differentiability of Interval-Valued Functions and Its Applicability to Interval Differential Equations on Time Scales. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 21(1): 143-158. doi: 10.22111/ijfs.2024.45184.7977


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب