آمار

تعداد نشریات29
تعداد شماره‌ها669
تعداد مقالات6,535
تعداد مشاهده مقاله10,298,739
تعداد دریافت فایل اصل مقاله6,873,238
He, Fu, Fang, Bo. (1402). Characterizations for the alpha-cross-migrativity of continuous t-conorms over generated implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), 65-82. doi: 10.22111/ijfs.2023.44829.7899
Fu Mei He; Bo Wen Fang. "Characterizations for the alpha-cross-migrativity of continuous t-conorms over generated implications". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 1, 1402, 65-82. doi: 10.22111/ijfs.2023.44829.7899
He, Fu, Fang, Bo. (1402). 'Characterizations for the alpha-cross-migrativity of continuous t-conorms over generated implications', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(1), pp. 65-82. doi: 10.22111/ijfs.2023.44829.7899
He, Fu, Fang, Bo. Characterizations for the alpha-cross-migrativity of continuous t-conorms over generated implications. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1402; 21(1): 65-82. doi: 10.22111/ijfs.2023.44829.7899


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب