آمار

تعداد نشریات30
تعداد شماره‌ها678
تعداد مقالات6,645
تعداد مشاهده مقاله10,503,921
تعداد دریافت فایل اصل مقاله7,066,749
Mortezaee, Marzieh, Ghovatmand, Mehdi, Nazemi, Alireza. (1403). Solving variable-order fractional delay differential algebraic equations via fuzzy systems with application in delay optimal control problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), 67-85. doi: 10.22111/ijfs.2024.43498.7646
Marzieh Mortezaee; Mehdi Ghovatmand; Alireza Nazemi. "Solving variable-order fractional delay differential algebraic equations via fuzzy systems with application in delay optimal control problems". نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21, 2, 1403, 67-85. doi: 10.22111/ijfs.2024.43498.7646
Mortezaee, Marzieh, Ghovatmand, Mehdi, Nazemi, Alireza. (1403). 'Solving variable-order fractional delay differential algebraic equations via fuzzy systems with application in delay optimal control problems', نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 21(2), pp. 67-85. doi: 10.22111/ijfs.2024.43498.7646
Mortezaee, Marzieh, Ghovatmand, Mehdi, Nazemi, Alireza. Solving variable-order fractional delay differential algebraic equations via fuzzy systems with application in delay optimal control problems. نشریه علمی دانشگاه سیستان و بلوچستان, 1403; 21(2): 67-85. doi: 10.22111/ijfs.2024.43498.7646


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب